Home » Klasiská a mokrá pedikúra

Klasiská a mokrá pedikúra

Očistná koupel ve vodě s vonnou solí, dezinfekce, ošetření zrohovatělé kůže jednorázovou čepelkou, odstraění kuřího oka, úprava nehtů, pilování, 5 min masáž chodídla, krém.

WELLNESS PEDIKÚRA
Luxusní SPA pedikúra:

Jde o pedikúru, která zahrnuje komplexní péči o nohy a příjemnou relaxaci !
Wellness pedikúra je potěšením pro všechny Vaše smysly.
Při wellness pedikúře používáme speciální kosmetické přípravky. Působení těchto jedinečných přírodních látek s omlazujícími a antioxidačními účinky se ulevuje unaveným nohám a opotřebovaným chodidlům.

Zároveň je efektivně odstraněna a léčena tvrdá a popraskaná kůže. Vyvážená směs esenciálních,olejů zabraňuje jejímu opětovnému tvoření.
K odstraňování kůže nohou nepoužíváme skalpel, jeho funkci nahrazuje plně účinek profesionálního kosmetického přípravku. Efektivně proniká do zrohovatělých buněk pokožky chodidel. Tyto buňky uvolňuje , aby je bylo možné následně odstranit plastovou škrabkou.

APLIKACE NEHTOVÝCH ŠPON:

Účinná pomoc při zarostlých a zarůstajících nehtech. Špona se upevní na nehet. Poté mírně zvedá boční okraje nehtu a tím se uvolní tlak v postranní nehtové štěrbině a na přední nehtový val, čímž v podstatě okamžitě dojde ke snížení bolesti v okolí zarostlého nehtu. Následným trvalým působením špoba pomůže nehtu přerůst kritické místo. Po odstranění špony se nehet dále udržuje v optimální délce, aby nedošlo k zastřižení nehtu a následné recidivě.

Ceník pedikúra:

Mokrá pedikůra
300 kč
SPA pedikůra
490kč
Lakování
60kč
Aplikace nehtových špon
390kč
Odlakování
20kč
Odstranění gel laku samostatně
80kč
Odstranění gel laku při pedikůře
50kč
Regenerační masáž nohou
100kč


Kontakt:
Jitka Homolová, Studio EVA&EVA , Jeronýmova 6, 77900 Olomouc
tel: 724219074 IČO: 09315969
email: pedikurajitka@.cz www: studioevaeva@seznam.cz
Otvírací doba: pondělí – pátek : 8:00-20:00, sobota: 8:00-12.30