Prodloužení řas – Olomouc

Permanentní řasy Emporio Lashes

Permanentní prodlužování řas

Prodloužení a zhuštění řas je nový revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si Váš sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale přitom k nerozeznání přirozené řasy. EMPORIO Lashes nejsou tradiční umělé řasy! Jedná se o jednotlivé syntetické norkové řasy, které se aplikují na řasy přírodní jednotlivě (tzv. řasa na řasu) a pouze certifikovaným EMPORIO Lashes stylistou pro přirozený vzhled a pocit. Řasy se doplňují podle individuální potřeby každé 2 až 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní.

Při aplikaci Vaše stylistka používá kosmetický materiál značky EMPORIO Lashes schválený Státním zdravotním ústavem v Praze. Vaše stylistka s Vámi vybere délku řas, sílu a zatočení dle očekávaného efektu a dle Vašich přírodních řas. Použije adhesivum-lepidlo na řasy, dle citlivosti Vašich očí. Na aplikaci přijďte nenalíčená, den předem večer si odličte řasy odličovadlem a omyjte mýdlovou vodou, aby se odstranila mastnota. V den aplikace nenanášejte na oči krém! Řasy by jste zamastila a aplikace by mohla být problematická. Po aplikaci obdržíte od Vaší stylistky tzv. „INSTRUKCE PRO ZÁKAZNICE“, kde se seznámíte s péčí o prodloužené řasy.

Vaše EMPORIO Lashes stylistka Vám může nabídnout i zdobení řas kamínky Swarovski na permanentní řasy, je proškolená na melírování řas z velké palety barevných odstínů, což oživí Váš vzhled, může Vám také nabídnout aplikaci glitrových řas a jiné novinky. Aplikace je bezbolestná, v našem salónu trvá 1 hodinu a v případě správné aplikace dodržující postup „řasa na řasu“ nikdy nepoškodí Vaše přírodní řasy. Pokud nosíte kontaktní čočky, předem vyjměte. V případě dotazů kontaktujte Vaši EMPORIO Lashes stylistku.

INSTRUKCE pro nové majitelky permanentních řas

Jak pečovat o prodloužené řasy?

Ačkoliv je péče o EMPORIO Lashes řasy jednoduchá, prvních 24 hodin je pro spoje rozhodujících a je nutné dodržet několik zásad – nevystavovat řasy, vodě, vlhku a nedotýkat se jich! Po 24 hodinách jsou spoje již pevné a jsou odolné vodě i slzám, vyhněte se ale koupání a plavání do 48 hodin od aplikace, aby spoje byly zcela funkční. Pro domácí péči jsou veškeré produkty, jako je řasenka, fixatér, tampónky či kartáček, dostupné v nabídce vašeho Lash stylisty.

Mohu aplikovat řasenku?

Jistě, ale pouze řasenku vyrobenou na bázi speciálních polymerů, která je na prodloužené řasy určena. Tedy řasenku od EMPORIO Lashes, kterou zakoupíte u vašeho Lash stylisty. Řasenka je bez jakýchkoliv olejů a jiných přísad, které by poškodily spoje. Řasenku použijte až 48 hodin po aplikaci.

Nikdy nepoužívejte řasenku voděodolnou „water-proof a obyčejnou řasenku na bázi oleje (lepidlo by se narušilo a řasy začnou padat). Řasenka od firmy EMPORIO Lashes je speciálně vyvinuta na prodloužené řasy a odstraňuje se jemně pouze pomocí vody a micro kartáčku či tampónků bez vláken! Na umytí očních stínů a řas můžete používat pleťové mýdlové gely či pleťové vody (bez oleje).

Nikdy nesmíte řasy mnout a odličovat olejovým odličovadlem a vatovým tampónkem či vlhčenými ubrousky!!! vyhýbejte se používání mastných krémů v oblasti očního okolí.

Mohu řasy nějak upravovat?

Ano, můžete řasy každý den pročesávat kartáčkem a dát jim ten správný upravený tvar. Kartáček najdete v nabídce u svého Lash stylisty. Velmi důležité je, že nesmíte na permanentní řasy chytat, ani si mnout oči!!! Narušila a zatížila by jste spoje a řasy by se mohly začít uvolňovat a padat!

Jak často doplňovat a dají se řasy odstranit? Podle přirozeného cyklu řas (60-90 dní), řasa vyrůstá, je v klidové fázi a pak vypadává. Jak přirozená řasa vypadne, tak vypadne i řasa EMPORIO Lashes s ní. Doplnění je tedy individuální, u každé klientky jiný časový interval. Doporučujeme doplnění každé 3-4 týdny pro udržení maximální hustoty vašich řas. 

Nikdy se nesnažte za řasy tahat a sama si je odstranit. Došlo by k poškození a vytrhnutí přírodních řas. V případě potřeby si řasy nechte odstranit u mě v salónu, pomocí speciálního odstraňovače.

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte – TEL: 737 249 391.

CENÍK

První aplikace 1000,-

Doplnění od 500,- Kč (dle počtu použitých řas a frekvenci návštěv)

 

Rychlý kontakt – Eva Tománek Pačesová +420 737 249 391