Home » Ultrazvuková liposukce 3. generace

Ultrazvuková liposukce 3. generace

NOVINKA V OBLASTI – ULTRAZVUKOVá LIPOSUKCE 3. GENERACE PŘÍSTROJ, KTERÝ UMOŽŇUJE POUŽÍVAT SOUČASNĚ 2 ULTRAMODERNÍ TECHNOLOGIE: ULTRAZVUK A RADIOFREKVENCI

Provádíme i RADIOFREKVENČNÍ LIFTING OBLIČEJE, viz. kapitola „RADIOFREKVENCE“

 

Převratná bezriziková technologie – KAVITACE – ULTRAZVUKEM

ultrazvuková liposukce je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestezii, kůže, nervová a svalová tkáň při ní zůstává neporušena. Je zcela nebolestivá a velmi dobře snášena bez období zotavení. Tato metoda působí pouze na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří kavita – bublina. Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem, obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována, a to ihned po kavitaci. Odstranění buněk je trvalé, nikoliv pouze občasné zmenšení. Znamená to, že již nemůže dojít k opětovnému nabytí objemu.

Jedno kavitační ošetření trvá 20 až 60 min. Krom úbytku tuku v aplikovaných partiích také dochází k napnutí, vyrovnání a zpevnění kůže. Vzhled pokožky se tím výrazně zkrášlí, současně se formuje hezká postava. VÝRAZNĚJŠÍ EFEKT LZE DOCÍLIT KOMBINACÍ KAVITACE S RADIOFREKVENCÍ (RF). I TENTO PŘÍSTROJ POUŽÍVÁM. Metodu lze použít na většinu problémových partiích – břicho, boky, zadeček, stehna, kolena, ruce. Trvalé výsledky jsou viditelné a měřitelné již po jednom ošetření. Další ošetření výsledek prohloubí a zvýrazní. Po zákroku můžete okamžitě pokračovat v každodenním životě, není tu žádné nepohodlí a vaše pokožka zůstává naprosto nedotčena. Zákrok je pro ženy a muže všech věkových kategorií (18 – 75) a pro všechny fototypy.

Ultrazvuková liposukce krásně vyžehlí i strie, v kombinaci s radiofrekvencí je výsledek ještě výraznější.

Radiofrekvenční metoda:

RF vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 0 – 20mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky na teplotu 48°C, redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle. Dochází k k rozrušení tukových buněk, ke stimulaci tvorby kolagenu, nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější. Zvýší se krevní mikrocirkulace, zásobování tkání kyslíkem a podpoří se přirozené regenerační metabolické procesy, podporuje se tvorba elastinu. Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk.

Ultrazvuková liposukce : ODSTRANĚNÍ TUKOVÝCH POLŠTÁŘKŮ, NENAHRAZUJE HUBNUTÍ, NAPOMÁHÁ!!!!

Před zákrokem: 1-2 dny omezit tučná , kalorická a ostrá jídla, káva, alkohol, zvýšit příjem tekutin, min. 2l denně

Po zákroku: zvýšit fyzickou aktivitu, ve stravě především ovoce, zelenina, pokračovat v pitném režimu min. 2l denně, neomývat se studenou vodou, týden nechodit na slunce a do solárka

KDY SE NEDOPORUČUJE:

  • Těhotenství a šestinedělí
  • Kovové implantáty v ošetřované části těla
  • Nemoci srdce, kardiostimulátor
  • Vysoký krevní tlak – neléčený
  • Nemoci jater a lymf. systému
  • Léky proti srážení krve
  • Malignita /kožní i jiná/
  • Špatný stav kůže, podráždění, kopřivka
  • Poruchy imunitního systému
  • Multisystémová onemocnění /diabetes,hypertenze,ICHS,renální insuficience atd/

V PŘÍPADĚ POCHYBNOSTÍ JE POTŘEBA SE PORADIT S LÉKAŘEM!

 

Fotografie z našeho studia