MASAŽE – Olomouc

Masáže s konopným olejem

Masáž, kterou jste možná ještě nevyzkoušeli je relaxační celotělová masáž s použitím konopného oleje. Konopný olej má výborné regenerační , zvláčňující a protizánětlivé účinky. Zpomaluje proces stárnutí a blahodárně působí proti různým druhům alergií. Hlavním efektem této procedury není jen pocit maximálního uvolnění a vitality, ale právě i zdravá a vláčná pokožka.

Konopný olej je vyhledáván pro svou perfektní skluznost během masáže, zvláčnění i penetraci účinných látek do hlubokých vrstev pokožky. Jeho nejviditelnějšími charakteristikami je vůně čerstvě posečených travin a oříšků a také nepřehlédnutelná zelená barva. Animo to je také unikátním a komplexním zdrojem bioaktivních látek s vyváženým poměrem nenasycených mastných kyselin omega3 a 6, a komplexním obsahem fytosterolů, vitamínů a minerálů.

Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, parfémy, zahušťovadla nebo ropné produkty. Nedráždí pokožku ani při dlouhodobé masáži. Perfektně zvláčňuje a zjemňuje pokožku, účinné látky během masáže pronikají hluboko do kůže a příznivě ovlivňují celkový efekt masáže.

Masáž lávovými kameny

Jedna z nejluxusnějších a nejúčinnějších masáží přicházející z Polynézie. Vychází ze znalostí a vědění starých mnoho tisíc let. S použitím harmonie masážních technik a horkých kamenů dochází k hluboké relaxaci a řadí ji právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

Lávové kameny blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř. Pomáhá též s léčbou revmatizmu, křečí, stresu, nespavosti, bolestí hlavy a lymfatického oběhu. Doporučuje se také podnikatelům a lidem, kteří jsou pod stálým tlakem. Jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu.Lávové kameny

Provádí se za pomoci specielních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Jde převážně o relaxační metodu vycházející z čínského učení o energetických drahách v lidském těle – meridiánů. Masírování horkými kameny je šetrnější, než klasická masáž.

Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otvírají se kožní póry. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém.   Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentraci.

Čokoládová masáž a zábaly

Pozitivní působení čokolády na lidský organizmus bylo známo již před 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.

Dnes již víme, čím je to způsobeno, kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Obsah Theobrominu podporuje látkovou výměnu v lidském těle. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin / hormony štěstí/. Díky čokoládové masáži či zábalu pronikají do pokožky také vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty.

Po aplikaci je pokožka vyhlazená a ošetřená – ideální doplněk pro anticelulitidní program. Čokoterapie má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu. Masáž 100% čokoládou je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi procedurami. 

Masáž se provádí záda,šíje čokoládovým olejem, poté 20 min zábal teplou čokoládou.

Čokoterapie je vyjímečným prostředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Vůni čokolády ucítíte ještě celý den.

CENÍK

Záda + šíje  550,- / 45 min

Nohy 400,- / 30 min

Ruce 250,- / 20 min

Celková 1100,- / 90 min

Masáž konopným olejem – záda, šíje  650,- / 45 min

Masáž konopným olejem – celková 1050,- / 90 min

Masáž lávovými kameny – záda, šíje 750,- / 60 min

Masáž lávovými kameny – celková 1050,- / 90 min

Masáž čokoládovým olejem a zábal 100% čokoládou – záda, šíje 700,- / 60 min

 

V ceně zábalů je i kosmetické ošetření po zábalu. Na procedury s čokoládou, oleji i zábaly doporučuji obléci posléze prádlo, které se dobře pere, nevylučuji mírné zabarvení.


Rychlý kontakt – Eva Tománek Pačesová +420 737 249 391