Home » Masáže a ušní svíce

Masáže a ušní svíce

Masáže s konopným olejem

Masáž, kterou jste možná ještě nevyzkoušeli je relaxační celotělová masáž s použitím konopného oleje. Konopný olej má výborné regenerační , zvláčňující a protizánětlivé účinky. Zpomaluje proces stárnutí a blahodárně působí proti různým druhům alergií. Hlavním efektem této procedury není jen pocit maximálního uvolnění a vitality, ale právě i zdravá a vláčná pokožka.

Konopný olej je vyhledáván pro svou perfektní skluznost během masáže, zvláčnění i penetraci účinných látek do hlubokých vrstev pokožky. Jeho nejviditelnějšími charakteristikami je vůně čerstvě posečených travin a oříšků a také nepřehlédnutelná zelená barva. Animo to je také unikátním a komplexním zdrojem bioaktivních látek s vyváženým poměrem nenasycených mastných kyselin omega3 a 6, a komplexním obsahem fytosterolů, vitamínů a minerálů.

Neobsahuje žádné konzervanty, barviva, parfémy, zahušťovadla nebo ropné produkty. Nedráždí pokožku ani při dlouhodobé masáži. Perfektně zvláčňuje a zjemňuje pokožku, účinné látky během masáže pronikají hluboko do kůže a příznivě ovlivňují celkový efekt masáže.

Masáž lávovými kameny

Jedna z nejluxusnějších a nejúčinnějších masáží přicházející z Polynézie. Vychází ze znalostí a vědění starých mnoho tisíc let. S použitím harmonie masážních technik a horkých kamenů dochází k hluboké relaxaci a řadí ji právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

Lávové kameny blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř. Pomáhá též s léčbou revmatizmu, křečí, stresu, nespavosti, bolestí hlavy a lymfatického oběhu. Doporučuje se také podnikatelům a lidem, kteří jsou pod stálým tlakem. Jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu.Lávové kameny
Provádí se za pomoci specielních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Jde převážně o relaxační metodu vycházející z čínského učení o energetických drahách v lidském těle – meridiánů. Masírování horkými kameny je šetrnější, než klasická masáž.

Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otvírají se kožní póry.

Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém.

Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus.

Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentraci.

Čokoládová masáž a zábaly

Pozitivní působení čokolády na lidský organizmus bylo známo již před 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.
Dnes již víme, čím je to způsobeno, kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Obsah Theobrominu podporuje látkovou výměnu v lidském těle. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin / hormony štěstí/.

Díky čokoládové masáži či zábalu pronikají do pokožky také vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty.

Po aplikaci je pokožka vyhlazená a ošetřená – ideální doplněk pro anticelulitidní program. Čokoterapie má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci.

Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu.Čokoládová masáž

Masáž 100% čokoládou je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi procedurami.

Čokoterapie je vyjímečným prostředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Vůni čokolády ucítíte ještě celý den.

Něco o ušních svících

Starodávná lidově-léčitelská metoda známá po celém světě. Lněná látka je prosáknutá čistým včelím voskem, přidávají se i přírodní 100% éterické oleje, např. meduňka, máta, eukalyptus… Ručně stočená do tvaru svíce.
Někdy se může ušní maz nahromadit v podobě ušní zátky a ucpat zvukovod. Zhorší se sluch, může se objevit i bolestivost, závrať, hučení v uchu.

Pomocí ušní svíce se maz odstraní velmi jednoduše. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčí nahromaděný maz a komínovým efektem vytvořený podtlak jej vysaje.

Ušní svíce pomáhají i:

  • při léčení nahromaděného hlenu v horních dýchacích cestách
  • při rýmě
  • po zánětu středního ucha
  • bolesti hlavy
  • hučení v uších
  • nespavost
  • vyrovnání tlaku v uších

Fotografie z našeho studia