PEDIKÚRA – Olomouc

Chodidla jsou částí těla, na kterou myslíme, až když nás začne někde bolet. A to i přes to, že se v každodenním životě bez nich neobejdeme. Tak jako se staráme o osobní hygienu, zuby, pleť a vlasy. Též  chodidlům,  která nám umožňují chůzi a nosí  nás  celý život,  by se  měla věnovat alespoň základní péče.

 

Chirurgická pedikúra pomocí skalpelu

Procedura obsahuje:

• dezinfekci chodidel

• změkčující  solnou lázeň nohou

• odstranění zrohovatělé kůže

• péči o popraskanou kůži

• úpravu nehtů a ošetření nehtového valu

• ošetření kuřích ok

• ošetření ostatních anomálií

• nanesení hydratačního krému

Doplňkové služby lakování, špičkové laky OPI, ORLY, relaxační masáž, P-shine, Peeling + Hydratační zábal

SPA pedikůra

 Footlogix Pediceuticals je revoluční a inovativní řada produktů pro péči o nohy, která byla vyvinuta tak, aby poskytovala účinnou a transformující péči pro různá onemocnění pokožky nohou – od prosté suché pleti nohou až po závažnější kožní problémy způsobené cukrovkou. 

Vlastnosti a výhody, které Footlogix přináší:

BEZ OKLUZE Nevytváří neprůchodný, nepropustný film, tudíž nenarušují ani nebrání přirozené funkci pokožky.

NEMASTNÉ Ponožky i boty lez nosit ihned po aplikaci pěny, nezničí ani kompresní punčochy. „Jednoduše naneseté a můžete jít“!

HYGIENICKÉ Aplikátory mají uzavřený systém, který brání proniknutí vzduchu a bakterií do obalu produktu, čímž nedochází ke kontaminaci a umožňuje tak antibakteriální dávkování.

EFEKTIVNÍ Pečuje o problematickou pokožku nohou od suché pleti až po diabetickou nohu, chrání pleť před infekcemi.

SNADNO POUŽITELNÉ Produkty se rychle vstřebávají, což umožňuje jednoduchou a rychlou aplikaci.

ÚČINNÉ Překvapivé výsledky po první aplikaci a viditelné změny již v pouhých pár dnech.

SCHVÁLENÉ předními lékaři po celé Evropě a Severní Americe.

TRANSFORMUJÍCÍ Footlogix znásobí výsledek pedikérského ošetření, protože „snoubení medicíny s pedikúrou“ bude vidět.

Nehtové špony –nehtové rovnátka

Trápí vás zarostlé nehty? Nehtová špona je řešení.

Trápí vás zarůstající či deformovaný nehet? Chcete se zbavit bolesti a bojíte se chirurgického zákroku? Ideálním řešením jsou nehtové špony, které uleví od bolesti, vyléčí nehet a po dobu léčby vás na rozdíl od návštěvy chirurga nevyřadí z provozu.

Zarostlý nehet působí velmi nepříjemné bolesti, které postiženého jedince vyřazují z běžných činností, ať už jde o sportovní aktivity nebo jen o obyčejnou chůzi. Pokud se tyto obtíže neřeší včas, může dojít i k chirurgickému odstranění nehtu, které je sice řešením, ale v mnoha případech jen dočasným, neboť nehet bude zarůstat dál. Jednoduchým a efektivním řešením je aplikace nehtové špony, která uleví od bolesti okamžitě a s dlouhodobým efektem.

APLIKACE NEHTOVÉ ŠPONY

Léčbu zarostlého nebo deformovaného nehtu nehtovou šponou provádí proškolený pedikér, který určí vhodný typ špony pro individuální případ typu a míry poškození nehtu. Aplikace nehtové špony není bolestivá, záleží však na tom, zda není místo zanícené. V případě zánětu nehtového lůžka je možné, že se chvilková bolest dostaví, zpravidla ale ihned po zákroku pacient pocítí výraznou úlevu. Samotná aplikace trvá pouze pár minut, doba léčby je závislá na typu nehtové špony a rozsahu potíží, obvykle trvá narovnání nehtu do požadované polohy 4 – 12 týdnů.     

Nehtová špona neomezuje pacienta v chůzi ani při sportu, dokonce nepřekáží ani při vodních radovánkách, doba pobytu ve vodě by však neměla přesáhnout 30 minut. Pacient necítí bolest jako po standardním chirurgickém zákroku, výsledky jsou však ještě lepší. Další výhodou také je, že nehtovou šponu lze aplikovat i menším dětem.

Za určitou dobu po aplikaci nehtové špony dochází k úplnému narovnání nehtové ploténky až do tvaru normálního růstu. Od té doby je třeba dbát na optimální zastřihávání nehtu, tedy rovně, aby nedošlo k opakovanému zarůstání.

 
 

CENÍK

Mokrá  pedikúra 350,-

Mokrá  pedikúra + lak 400,-                              

SPA pedikúra 540,-               

Lakováni 90,-                           

Aplikace nehtových špón 390,-                       

Odlakování 50,-

Odstranění gel laku samostatně 120,-          

Odstranění gel laku při pedikuře 100,-

Regenerační masáž nohou   /20 min/ 100,-

Snížení a úprava zbytnělých plotének, zbroušení mykotických nehtů(2) 200,-


Rychlý kontakt – Jitka Homolová +420 724 219 074