ULTRAZVUK, LIPOSUKCE, LIFTING A RADIOFREKVENCE – Olomouc

Ultrazvuková liposukce 3. generace

ULTRAZVUKOVá LIPOSUKCE 3. GENERACE PŘÍSTROJ, KTERÝ UMOŽŇUJE POUŽÍVAT SOUČASNĚ 2 ULTRAMODERNÍ TECHNOLOGIE: ULTRAZVUK A RADIOFREKVENCI. Provádíme i RADIOFREKVENČNÍ LIFTING OBLIČEJE, viz. kapitola „RADIOFREKVENCE“

 

Převratná bezriziková technologie – KAVITACE – ULTRAZVUKEM

ultrazvuková liposukce je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestezii, kůže, nervová a svalová tkáň při ní zůstává neporušena. Je zcela nebolestivá a velmi dobře snášena bez období zotavení. Tato metoda působí pouze na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří kavita – bublina. Principem ošetření je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem, obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je pomocí presoterapie přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována, a to ihned po kavitaci. Odstranění buněk je trvalé, nikoliv pouze občasné zmenšení. Znamená to, že již nemůže dojít k opětovnému nabytí objemu.

Jedno kavitační ošetření trvá 20 až 60 min. Krom úbytku tuku v aplikovaných partiích také dochází k napnutí, vyrovnání a zpevnění kůže. Vzhled pokožky se tím výrazně zkrášlí, současně se formuje hezká postava. VÝRAZNĚJŠÍ EFEKT LZE DOCÍLIT KOMBINACÍ KAVITACE S RADIOFREKVENCÍ (RF). I TENTO PŘÍSTROJ POUŽÍVÁM. Metodu lze použít na většinu problémových partiích – břicho, boky, zadeček, stehna, kolena, ruce. Trvalé výsledky jsou viditelné a měřitelné již po jednom ošetření. Další ošetření výsledek prohloubí a zvýrazní. Po zákroku můžete okamžitě pokračovat v každodenním životě, není tu žádné nepohodlí a vaše pokožka zůstává naprosto nedotčena. Zákrok je pro ženy a muže všech věkových kategorií (18 – 75) a pro všechny fototypy.

Ultrazvuková liposukce krásně vyžehlí i strie, v kombinaci s radiofrekvencí je výsledek ještě výraznější.

Radiofrekvenční metoda:

RF vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 0 – 20mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky na teplotu 48°C, redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle. Dochází k k rozrušení tukových buněk, ke stimulaci tvorby kolagenu, nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější. Zvýší se krevní mikrocirkulace, zásobování tkání kyslíkem a podpoří se přirozené regenerační metabolické procesy, podporuje se tvorba elastinu. Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk.

Ultrazvuková liposukce : ODSTRANĚNÍ TUKOVÝCH POLŠTÁŘKŮ, NENAHRAZUJE HUBNUTÍ, NAPOMÁHÁ!!!!

Před zákrokem: 1-2 dny omezit tučná , kalorická a ostrá jídla, káva, alkohol, zvýšit příjem tekutin, min. 2l denně

Po zákroku: zvýšit fyzickou aktivitu, ve stravě především ovoce, zelenina, pokračovat v pitném režimu min. 2l denně, neomývat se studenou vodou, týden nechodit na slunce a do solárka

KDY SE NEDOPORUČUJE: • Těhotenství a šestinedělí• Kovové implantáty v ošetřované části těla• Nemoci srdce, kardiostimulátor• Vysoký krevní tlak – neléčený• Nemoci jater a lymf. systému• Léky proti srážení krve• Malignita /kožní i jiná/• Špatný stav kůže, podráždění, kopřivka• Poruchy imunitního systému• Multisystémová onemocnění /diabetes,hypertenze,ICHS,renální insuficience atd/• V PŘÍPADĚ POCHYBNOSTÍ JE POTŘEBA SE PORADIT S LÉKAŘEM!

Radiofrekvence

AKCE: !!! K LIFTINGU OBLIČEJE OŠETŘENÍ ŠÍJE A DEKOLTU ZDARMA!!!

PRO VŠECHNY ŽENY, KTERÉ NECHTĚJÍ PODSTOUPIT OPERATIVNÍ ZÁKROKY I PRO PRODLOUŽENÍ A POVZBUZENÍ ÚČINKU PO CHIR. ZÁKROCÍCH.

Radiofrekvenční lifting obličeje

Známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazivní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Lifting je náhrada botoxu s daleko lepším účinkem, protože funguje na celém obličeji bez vedlejších vlivů. Efekt je okamžitě viditelný a finančně ve srovnání s botoxem mnohem levnější.

Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosaženo okamžitě, výsledek vydrží přibližně 6 měsíců a déle. Pleť se viditelně omladí.

Metoda je bezbolestná, působí na všechny typy kůže, bez vedlejších účinků.

Po ošetření můžete okamžitě pokračovat ve vašich činnostech bez omezení.

K DOSAŽENÍ DLOUHODOBÉHO EFEKTU JE ZAPOTŘEBÍ 4-6 OŠETŘENÍ JEDNOU TÝDNĚ, PO TŘECH OŠETŘENÍCH JE MOŽNÉ OŠETŘENÍ PRODLOUŽIT NA INTERVAL 14 DNÍ. POČET OŠETŘENÍ SI URČÍ KLIENTKA PODLE SPOKOJENOSTI.

MLADŠÍM ROČNÍKŮM STAČÍ MÍŇ , NĚKDY I JEDNOU.

Jak to funguje: Radiofrekvenční přístroj využívá unikátní tripolární radiofrekvenci k řízenému zahřívání pokožky. RF vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 0-20mm do tkáně). Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. VLIVEM PŮSOBENÍ ENERGIE – ZAHŘÁTÍ SE AKTIVUJE TVORBA KOLAGENU (NOVÝ KOLAGEN ZVYŠUJE ELASTICITU, POKOŽKA JE PRUŽNĚJŠÍ, ZÁŘIVĚJŠÍ A MLADISTVĚJŠÍ), ZVÝŠÍ SE KREVNÍ MIKROCIRKULACE, ZLEPŠENÍ ZÁSOBOVÁNÍ TKÁNÍ KYSLÍKEM, PODPORA PŘIROZENÝCH REGENERAČNÍCH METABOLICKÝCH PROCESŮ (PODPORUJE SE TVORBA ELASTINU). Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží.

ZKUŠENOSTI S TOUTO METODOU JSOU JEN DOBRÉ, KLIENTKY JSOU SPOKOJENÉ. UŽ PŘI PRVNÍ APLIKACI JE VIDĚT VÝSLEDEK, ALE ASI OD 40TI LET DOPORUČUJEME BALÍČEK TŘÍ I ŠESTI OŠETŘENÍ, VÝSLEDEK JE VÝRAZNĚJŠÍ A TRVALEJŠÍ. PŘEDNOST TÉTO METODY JE V TOM, ŽE JE MOŽNÉ OŠETŘIT I ŠÍJI A DEKOLT. VYHLAZENÝ OBLIČEJ A VRÁSČITÝ KRK A DEKOLT?

ŠÍJE NA RADIOFREKVENCI REAGUJE SNAD NEJLÉPE, ZPEVNÍ A ZMENŠÍ SE PODBRADEK. ASI ZA DVA DNY JE VYPNUTÍ JEŠTĚ VĚTŠÍ.

Fajn je příjít si „povzbudit“ obličej před nějakou událostí, na které nám záleží, ale tak dva dny předem, radiofrekvence umocní i kosmetické procedury u vaši kosmetičky.

CENÍK

CENA LIPOSUKCE ZA KAŽDOU OŠETŘENOU PARTII  1 500,-  ZA 1 HOD. KAVITACE, LYMFODRENÁŽ , OŠETŘENÍ UZLIN

RADIOFREKVENCE PO KAVITACI 600,- / JEDNA PARTIE

RADIOFREKVENCE PRO ODSTRANĚNÍ CELILITIDY 1000,- / JEDNA PARTIE

RADIOFREKVENČNÍ LIFTING OBLIČEJE 1. aplikace 1000,- 2. aplikace 1000,- 3. aplikace 1000,- 4. – 6. aplikace 600,- / aplikace

KLIENTKA, KTERÁ PODSTOUPÍ PRVNÍ SÉRII APLIKACÍ, MÁ NAVŽDY A KDYKOLI KAŽDÉ „UDRŽOVACÍ“ OŠETŘENÍ ZA 600,- Kč


Rychlý kontakt – Eva Tománek Pačesová +420 737 249 391